Welke internationale hoofdspreker wil jij horen op het GOngres 2026?

Onderwerp: Het GOngres

12-02-2026
Het GOngres 2025, afgelopen november in Den Bosch werd afgesloten met de aankondiging van het GOngres 2026, dat een internationaal karakter krijgt.

Alain van de Haar, directeur-bestuurder van de Sectorraad GO sprak daarbij de ambitie uit om het aantal bezoekers van het GOngres te verdubbelen naar meer dan 1000. We denken dit aantal te halen door in te zetten op sprekers uit het buitenland die daar actief zijn met inclusief en passend onderwijs.

“We gaan mensen uit de hele wereld naar ons toe halen om met elkaar te leren van wat het buitenland ons kan vertellen.”

Studiereizen uit het verleden naar Italiƫ, Finland, Portugal en IJsland hebben al laten zien dat daar heel mooie en interessante ontwikkelingen gebeuren op het gebied van inclusief onderwijs.

Wij zijn heel benieuwd wie jij graag zou willen horen op het internationale GOngres 2026.
Als alles mogelijk is wie zou je dan als (hoofd)spreker op het podium willen zien?

Laat het ons weten.  Stuur jouw idee op naar events@gespecialiseerdonderwijs.nl

GOngres 2026 – together for the best education. Where knowledge and ambition unite