Bezoek aan DKP in Hilversum
Ontmoeting en verbinding zijn belangrijke waarden binnen onze vereniging. Om soms ook weer eens echt de diepte in te gaan, gaat Alain van de Haar (de ambitie is wekelijks) graag op bezoek bij onze leden. Op 11 december bracht hij een bezoek aan DKP Onderwijsgroep (voor de kenners onder ons, de nieuwe naam van De Kleine Prins).
DKP Onderwijsgroep is met ruim 900 leerlingen een middelgroot bestuur binnen onze vereniging. Een lange historie (dit jaar bestaan ze 65 jaar) met cluster 3 onderwijs, met een relatief groot deel van de leerlingen met zware ondersteuning (ca 30%, TLV hoog). Het onderwijs wordt verzorgd op zeven locaties.
Ik was te gast op De Trappenberg, een school voor so en op College De Trappenberg, een school voor vso. Op so-niveau alle drie de profielen, op het vso-profiel Dagbesteding en Arbeidsmarkt. Een mooi gebouw, zes jaar oud, met alle voorzieningen: eigen sporthal, zwembad, brede gangen en ruimten en een frisse uitstraling. En natuurlijk in deze maand in de kerststemming.
Lees het gehele verslag van Alain van de Haar in de bijlage.