Studiereis onderwijs aan begaafde en dubbel-bijzondere leerlingen
Onderwerp: Passend, inclusief onderwijs
Exhem organiseert in oktober 2025 een studiereis naar New York en Connecticut die volledig in het teken staat van het onderwijs aan begaafde en dubbel-bijzondere leerlingen.
De reis wordt georganiseerd in samenwerking met Joseph Renzulli en Sally Reis, de grondleggers van het hedendaagse begaafdheidsonderwijs, en biedt waardevolle inzichten en inspiratie voor professionals die zich willen verdiepen in dit belangrijke onderwerp.
In het speciaal onderwijs worden steeds vaker dubbel-bijzondere leerlingen gesignaleerd, maar helaas is er vaak nog onvoldoende kennis en expertise aanwezig om het onderwijs aan deze leerlingen passend vorm te geven. De studiereis naar New York en Connecticut biedt een unieke kans om deze kennis te vergroten en het onderwijs aan begaafde en dubbel-bijzondere leerlingen in de praktijk te ervaren.
De folders met meer informatie vind je in de bijlage.